BLACHA TRAPEZOWA

Witaj na stronie producenta blach trapezowych
AKTUALNOŚCI !!!!

Krzysztof Langer
Krzykawa Nowa 3 /koło Sławkowa [mapa]
32-329 Bolesław
tel: 32- 642 44 33, kom: 509 004 209
biuro@superblacha.pl, GG: 5275429
 

BLACHA TRAPEZOWA

świetna blacha trapezowa śląskNasze blachy trapezowe T-8, T-14, T-18, T-20, T-35, T-50, T-55, charakteryzują się prostą i  wyrazista forma dzięki którym można uzyskać wyjątkowy stylu dachu wielorodzinnego, elewacji obiektu przemysłowego, garażu lub hali.  Produkty firmy Blachotrapez występują w kilkunastu kolorach i powłokach tj. poliester połysk z 10 letnią gwarancją,  pladur mat z  15 letnią gwarancją, Ice Crystal z 20 letnią gwarancją  oraz HPS 200 z 30 letnią gwarancją. Odpowiednia konserwacja dachu wpływa na znakomitą trwałość naszych produktów. Produkowane przez nas blachy trapezowe nawet po wielu latach użytkowania zachowują swoje właściwości. Kupując blachę  produkowaną w naszych zakładach masz gwarancję że twój dach będzie trwały, solidny i estetyczny. Blachy trapezowe profilowane są ze stali obustronnie ocynkowanej powleczonej kilkoma warstwami lakieru. Zastosowanie elementów wykończeniowych, uszczelnień i mocowań  z oferty blachotrapez pozwala uzyskać trwałe i efektowne pokrycie dachowe lub elewacyjne.

Waga 1 m2 blachy wynosi ok. 4,5 kg .

DOSTĘPNE PROFILE BLACH TRAPEZOWYCH

 KOLORYSTYKA BLACH TRAPEZOWYCH POŁYSK I MAT

kolory_blach_trapezowych_kraków

kolory_blach_trapezowych_kraków

KOLORYSTYKA BLACH TRAPEZOWYCH ICE CRYSTAL

kolory_blach_ice_crystal


Blacha trapezowa to bardzo ekonomiczny materiał do krycia dachów i elewacji. Firma BLACHOTRAPEZ posiada szeroki wybór profili – od wysokości 8 mm do 135 mm – oraz rodzajów materiałów i powłok (ocynkowane ,alucynk , powlekane) pozwala na różnorodne zastosowanie ich na dachach i elewacjach budynków.Tego rodzaju blachy można stosować na bramach i ogrodzeniach oraz konstrukcjach nośnych w budownictwie indywidualnym i przemysłowym.

Firma BLACHOTRAPEZ produkuje blachy trapezowe o różnej wysokości profilu, nadające się do krycia dachów o różnej rozpiętości połaci. Nasze profile wykorzystywane są nie tylko do krycia dachów i stawiania elewacji. Profil blachy trapezowej  T-8  może być użyty jako podbitka, a  profile wysokie często stosuje się jako szalunek.

Blacha trapezowa jest wyjątkowa dzięki swojej prostocie i wyrazistej formie. Pozwala realizować efektowne konstrukcje, które często przełamują tradycyjny podział na dach i fasady. Znajduje zwolenników wśród właścicieli posesji, architektów, konstruktorów obiektów przemysłowych oraz publicznych. Szeroka rozpiętość grubości blach od 0,5 do 1,25 mm, możliwości cięcia na wymiar i bogata kolorystyka stwarzają nieograniczone  jej zastosowania. Ważną zaletą blachy trapezowej jest jej sztywność oraz wytrzymałość określana wysokością profilu. Do małych i średnich obiektów polecamy blachy trapezowe o profilu: T8, T14 plus, T18, T18 plus, T20 plus, T35, T35 plus, T50, T55, T55 plus.

Blachy T60, T90 i T135 stosowane są w przypadku dużych obiektów usługowych czy hal produkcyjnych, dostępne są również w ofercie Blachotrapez.

SERWIS www.blacha-trapezowa.com.pl    Najlepsze blachy trapezowe

SPRZEDAŻ: Gorzów Wielkopolski, Bydgoszcz, Przemyśl